Dual Canopy Mechanic Electrical Engineering Co., Ltd. je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov trojfázových testerov kvality energie, harmonickej analýzy v Číne. Neváhajte a veľkoobchodne zľavnené produkty na predaj tu a získajte cenovú ponuku z našej továrne. Prispôsobené objednávky sú vítané.
Popis produktov

Trojfázový{0}}tester kvality energie, harmonická analýza a nástroj na detekciu elektrických parametrov, priemyselné-precízne meranie
Komplexná analýza a diagnostika všetkých parametrov napätia, prúdu, výkonu, elektrickej energie, harmonických, fázových a iných elektrických parametrov.
Mnoho druhov prúdových snímačov poskytuje možnosť vyrovnať sa s rôznymi miestami merania.
4-kanálové meranie prúdu a 4-kanálové meranie napätia, súčasné zachytávanie a zaznamenávanie elektrických parametrov a tvaru vlny, aby sa poskytli všetky informácie o kvalite energie pre prácu.
TechnológiaSšpecifikácie
|
Hostiteľský model |
Analyzátor kvality energie |
||
|
Napájanie |
Nabíjateľná lítiová batéria 9,6V, 4500mAH, externá nabíjačka; pracovný prúd asi 490 mA, batéria môže nepretržite pracovať 8 hodín |
||
|
Indikátor stavu batérie |
Symbol batérie 5 mriežka Napájanie displeja, keď je úroveň nabitia batérie nízka, automaticky sa vypne po 1 minúte indikácie |
||
|
Režim zobrazenia |
Farebná obrazovka LCD, 640 x 480 bodov, 5,6 palca, plocha displeja: 116 mm x 88 mm |
||
|
Aktuálny test |
Snímač upínacieho prúdu: 008B; 040B; 068B; 300F (voliteľné) |
||
|
Test napätia |
Sieťové napätie: 1,0V~2000V; Fázové napätie: 1,0V~1000V |
||
|
Energetický parameter elektriny |
W, VA, var, PF, DPF, cosφ, tanφ, Wh, Varh, Váh |
||
|
kanál |
4 kanály napätie, 4 kanály prúd |
Trojfázová nevyváženosť- |
áno |
|
Frekvencia |
40Hz ~ 70Hz |
Spustite aktuálny režim |
Áno, 100 sekúnd |
|
Harmonická vlna |
Áno, 0-50 krát |
Špičková hodnota |
áno |
|
Celkové harmonické skreslenie |
Áno, 0-50 krát, každá fáza |
Zobrazenie fázorového diagramu |
automatické |
|
Expertný režim |
áno |
Kapacita snímky obrazovky |
60KS |
|
Prechodné skupiny záznamov |
150 skupín |
Jazyk menu |
čínština, angličtina |
|
Blikanie napätia |
áno |
Komunikačné rozhranie |
USB |
|
Záznam |
300 dní (zaznamenajte 20 parametrov súčasne, každá druhá zaznamená 1 bod) |
||
|
Min/Max zaznamenaná hodnota |
Áno, maximálna minimálna hodnota môže byť meraná za určitý čas |
||
|
Alarm |
40 rôznych typov parametrov na výber, 12 800 skupinových protokolov alarmov |
||
|
Automatické vypnutie |
V režime alarmu/nahrávania trendového grafu/prechodného snímania (čakajúceho alebo prebiehajúceho) sa prístroj automaticky nevypne |
||
|
|
V iných testovacích režimoch, Automatické vypnutie po spustení 15 minút bez akejkoľvek operácie, automatické vypnutie po 1 minúte výzvy |
||
|
Funkcia podsvietenia |
Áno, vhodné na tmavé miesta a nočné použitie |
||
|
Veľkosť merača |
240 mm x 170 mm x 68 mm |
||
|
Hmotnosť prístroja |
Celková hmotnosť: približne 9,2 kg (vrátane všetkého príslušenstva) |
||
|
Vstupná impedancia |
Vstupná impedancia skúšobného napätia: 1MΩ |
||
|
Vhodný bezpečnostný štandard |
IEC-61010 CAT III 1000V / CAT IV 600V, IEC-61010-031, IEC-61326, stupeň znečistenia 2 |
||
|
Príslušenstvo |
Hostiteľ: 1PCS; Taška na nástroje: 1ks; Testovacie čiary sondy pera: 5ks (každý 1ks žltý, zelený, červený, modrý, čierny); Krokosvorka: 5ks; Nabíjačka 1PCS; 2G pamäťová karta: 1PCS. Kliešťový prúdový snímač: (voliteľné) (300F prúdová svorka s batériou) |
||
AktuálneSsenzorCvlastnosti (Onepovinné)
|
Aktuálny model snímača |
Prúdová svorka |
Aktuálne True RMS |
Aktuálna maximálna chyba True RMS |
Fázový uhol φ Max Error |
|
Veľkosť CT: Ф8 mm |
|
10 mA ~ 99 mA 100 mA ~ 10,0 A |
±(1 % rdg+ 3dgt) ±(1%rdg + 3dgt) |
± (1,5 stupňa), ramená Väčšie alebo rovné 20 mA ± (1 stupeň) |
|
Veľkosť CT: Ф40 mm |
|
0.10A~0.99A 1.00A~100A |
±(1%rdg + 3dgt) ±(1 % rdg+ 3dgt) |
± (1,5 stupňa) ± (1 stupeň) |
|
Veľkosť CT: Ф68 mm |
|
1.0A~9.9A 10.0A~1000A |
±(2 % rdg+ 3dgt) ±(2 %rdg + 3dgt) |
± (3 stupne) ± (2 stupne) |
|
CT: 300 mm |
![]() |
10A~99A 100A~6000A |
±(1 %rdg + 3dgt) ±(1 %rdg + 3dgt) |
± (3 stupne) ± (2 stupne) |
nástrojApresnosť
|
Špecifikácia merania |
Rozsah |
Rozlíšenie displeja |
Max Error |
|
Frekvencia |
40Hz ~ 70Hz |
0,01 Hz |
±(0,03)Hz |
|
Fázové napätie True RMS |
1.0V~1000V |
Minimálne rozlíšenie 0,1V |
±(0,5%rdg+5dgt) |
|
Sieťové napätie True RMS |
1.0V~2000V |
Minimálne rozlíšenie 0,1V |
±(0,5%rdg+5dgt) |
|
Jednosmerné napätie |
1.0V~1000V |
Minimálne rozlíšenie 0,1V |
±(1,0%rdg+5dgt) |
|
Aktuálne True RMS |
10 mA ~ 6000 A |
Minimálne rozlíšenie 0,1 mA |
±(0,5%rdg+2dgt) |
|
Vrchol fázového napätia |
1.0V~1414V |
Minimálne rozlíšenie 0,1V |
±(1,0%rdg+5dgt) |
|
Vrchol sieťového napätia |
1.0V~2828V |
Minimálne rozlíšenie 0,1V |
±(1,0%rdg+5dgt) |
|
Aktuálny vrchol |
10 mA ~ 6000 A |
Minimálne rozlíšenie 0,1 mA |
±(1,0%rdg+5dgt) |
|
Peak Factor |
1.00~3.99 |
0.01 |
±(1%rdg+2dgt) |
|
|
4.00~9.99 |
0.01 |
±(5%rdg+2dgt) |
|
Aktívna sila |
0,000W~9999,9kW |
Minimálne rozlíšenie 0,001W |
±(1%rdg+3dgt); Cosφ Väčšie alebo rovné 0,8 |
|
|
±(1,5%rdg+10dgt); 0,2 Menšie alebo rovné Cosφ<0.8 |
||
|
Jalový výkon Indukčné a kapacitné |
0,000VAR~9999,9kVAR |
Minimálne rozlíšenie 0,001VAR |
±(1%rdg+3dgt); Sinφ Väčšie alebo rovné 0,5 |
|
|
±(1,5%rdg+10dgt); 0,2 Menšie alebo rovné Sinφ<0.5 |
||
|
Zdanlivá sila |
0,000 VA ~ 9999,9 kVA |
Minimálne rozlíšenie 0,001VA |
± (1%rdg+3dgt %) |
|
Faktor výkonu |
-1.000~1.000 |
0.001 |
±(1,5%rdg+3dgt); Cosφ Väčšie alebo rovné 0,5 |
|
|
±(1,5%rdg+10dgt); 0,2 Menšie alebo rovné Cosφ<0.5 |
||
|
Aktívna energia |
0,000Wh~9999,9MWh |
Minimálne rozlíšenie 0,001 Wh |
±(1%rdg+3dgt); Cosφ Väčšie alebo rovné 0,8 |
|
|
±(1,5%rdg+10dgt); 0,2 Menšie alebo rovné Cosφ<0.8 |
||
|
Reaktívna energia Indukčné a kapacitné |
0,000 VARh ~ 9999,9 MVARh |
Minimálne rozlíšenie 0,001 VARh |
±(1%rdg+3dgt); Sinφ Väčšie alebo rovné 0,5 |
|
|
±(1,5%rdg+10dgt); 0,2 Menšie alebo rovné Sinφ<0.5 |
||
|
Zjavná energia |
0,000 VAh ~ 9999,9 MVAh |
Minimálne rozlíšenie 0,001 VAh |
±(1%rdg+3dgt) |
|
Fázový uhol |
-179 stupňov ~ 180 stupňov |
1 stupeň |
± (2 stupne) |
|
Tanφ(VA Väčšie alebo rovné 50VA) |
-32.768~32.768 |
Minimálne rozlíšenie 0,001 |
±(1%rdg+5dgt) |
|
Faktor výtlaku (DPF) |
-1.000~1.000 |
0.001 |
±(1%rdg+5dgt) |
|
Harmonic Ratio(Vrms>50V) |
0.0 %~99.9 % |
0.1 % |
±(1%rdg+5dgt) |
|
Harmonic Angle (Vrms >50V) |
-179 stupňov ~ 180 stupňov |
1 stupeň |
±(3 stupne) harmonické1~25 |
|
|
±(10 stupňov) harmonické26~50 |
||
|
Celková harmonická sadzba (DF alebo THD-F) Menšie alebo rovné 50 |
0.0 %~99.9 % |
0.1 % |
±(1%rdg+5dgt) |
|
Faktor skreslenia (DF alebo THD-R) Menšie alebo rovné 50 |
0.0 %~99.9 % |
0.1 % |
±(1%rdg+10dgt) |
|
Transformátor K faktor |
1.00~99.99 |
0.01 |
±(5 %) |
|
Troj{0}}fázová nevyváženosť |
0.0%~100 % |
0.1 % |
±(1 %) |
Naša adresa
Cloudové centrum Baoding, Hebei, Čína
Telefónne číslo/Whatsapp
+86 13483219412
E-e-mail
Salesm@dualcanopy.com

Populárne Tagy: Trojfázový{0}}tester kvality napájania, Harmonic Analysis, Čína-Trojfázový tester kvality napájania, Harmonická analýza výrobcovia, dodávatelia, továreň




